HAKKIMIZDA

Sanremo Concept olarak 2017 yılının yaz aylarında çıkmış olduğumuz müşteri memnuniyeti ve farklı konsept odaklı bu yolculukta; başta Türkiye çapında bilinen bir marka olmak ardından Dünya çapında tanınan bir marka olarak ticari hayatımızı devam ettirmeyi amaçlıyoruz. 

1990 yılına uzanan ticari geçmişimiz; o yıllarda Konya'da ticari hayatın kalbi olan Bedesten bölgesi civarında başladı. Oradaki başlangıç yıllarımızın ardından büyüyen Konya konjonktürüne ayak uydurarak Zafer bölgesine taşındık ve burada Kervan Markası olarak Konya'da binlerce evin en değerli parçası olduk. Tüm Konya halkı tarafından büyük bir lütufla çok tercih edildik. Bu tercihi boşa çıkarmamak için uzun yıllardır en farklı ve kaliteli ürünleri tüm Konya halkıyla buluşturmayı ana gayemiz edindik. İlerleyen yıllarda daha büyük mağaza ihtiyacımıza binaen şimdiki yerimiz olan Kerkük Caddesi mağazamızı sizlerle buluşturduk. 

Sanremo Concept markasının önemli farklarından birisi de elden taksitle ödeme kolaylığı sağlamasıdır. Bu sayede pek çok ailenin evlerinin ihtiyaçlarında ödeme rahatlığıyla kaliteli eşyalar sahibi olmasında kolaylık sağladık.

Sanremo Concept markası altında Ev Aksesuarları, Bahçe Mobilyaları, Ev Tekstili, ve Mobilya kategorilerinde en farklı ve en özel ürünleri bulabilirsiniz. Kişiye özel yaptığımız üretimlerle müşterilerimizin mimari ihtiyaçlarını karşılıyoruz. 

Günümüz dünyasında internetin ve sosyal medyanın hayatımızın çok büyük bir parçası olduğunu görerek; bu kanallardan da siz değerli müşterilerimize geçmişteki ana gayelerimiz olan; müşteri memnuniyeti ve farklı konsept ilkesini koruyarak ürün satışlarımıza devam etme kararı aldık. 

Siz değerli müşterilerimize mağazamızda ve Online sitemizde uzun yıllar mutlu alışverişler sağlamak için elimizden geleni sonuna kadar yapmaya devam edeceğiz.